O Firmie

Firma AMS GAZ- dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży samochodowych instalacji LPG oraz mechaniki samochodowej dysponujemy wiedzą, doświadczeniem oraz kwalifikacjami na wysokim poziomie dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować klientom produkty i prace wysokiej jakości, ale w przystępnej cenie. Nasze, utrwalane latami, kontakty handlowe z producentami podzespołów instalacji LPG pozwalają na uzyskanie dobrych cen zakupu sprzętu ze średniej i wysokiej półki jakościowej. Tylko tak dobierany osprzęt gwarantuje niezawodność i prawidłowe działanie instalacji LPG w samochodzie. W połączeniu z wysoką estetyką montażu i doświadczeniem w instalowaniu takich systemów zasilania gazem LPG nasze instalacje cechuje bezawaryjność, łatwa obsługa i kalibracja oraz przede wszystkim – wysoka ekonomia użytkowania.

Podzespoły dobieramy specjalnie do każdego samochodu i silnika, mając na uwadze jego charakterystykę pracy, właściwości jezdne, spalanie czy dogodne miejsce na umieszczenie zbiornika oraz wlewu gazu LPG. Instalujemy podzespoły takich producentów jak:

  • LPG TECH
  • STAG
  • AGIS
  • BRC
  • wtryskiwacze: Dragon, Hana, Barracuda;

Jako klient odbierasz od nas samochód z gotową, w pełni funkcjonalną i bezpieczną instalacją gazową, która została skalibrowana dokładnie pod Twój samochód.

Podczas wykonywanych prac używamy pokrowców na siedzenia oraz kierownicę, dzięki czemu szansa na zabrudzenie wnętrza samochodu praktycznie nie istnieje.

Na terenie całego naszego warsztatu obowiązuje zakaz palenia, dzięki czemu samochód klienta nie jest narażony na absorbowanie dymu papierosowego – a nie każdy lubi ten zapach we wnętrzu swojego samochodu.

 


Aktywnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju imprezach i festynach pokazowych prezentując otwarcie swoje możliwości i perfekcyjne podejście do wykonywanych instalacji LPG


 

Stoisko pokazowe AMS GAZ

Stoisko pokazowe AMS GAZ